Забронювати онлайн, кімнату в приватному будинку поруч з готелем Кайзер
 
 
  

 

Місто Чернівці, Готелі Чернівців, Ресторани Чернівців, Літні майданчики в Чернівцях, Готелі Буковини, Ресторани Буковини, Ресторани Буковеля.


Ласкаво просимо                 

   В живописному куточку Буковини, серед прадавніх букових лісів, на березі кришталево чистої швидкоплинної річки Прут, розкинулось старовинне місто Чернівці, місто традицій, культури, торгівлі, кави, мистецтв, готелів та ресторанів. 

  Збудоване на перетині торгових шляхів, місто Чернівці завжди, від часів Франца-Йосифа, приймало торговців, митців, вчених, військових. І перлиною, що ввібрала в себе старовинні австрійські традиції, поєднанні з національним буковинським колоритом, є без сумнівів, готельно-ресторанний комплекс «Кайзер» до складу якого входить один з кращих готелів Чернівців.

  Комплекс «Кайзер» - це 3-х поверховий, сучасний Готель в Чернівцях, що розташований в старій частині міста поряд із залізничним вокзалом, який складається з 13 однокімнатних «напівлюксів», та 2 двокімнатних номерів «люкс», обладнаних ванними кімнатами, фенами,  холодильниками, міні-барами, телевізорами, телефонами, кондиціонерами та безкоштовним Wi-Fi інтернет зв’язком.

Якщо Ви бажаете зупинитись в одному з кращих готелів Чернівців неподалік від центру міста, готельний комплекс "Кайзер" з радістю надасть Вам свої номера.

Під час пошуку готелю в Чернівцях зверніть свою увагу на "Кайзер" та переконайтесь: тут завжди раді Вам.

  Крім того в готельному комплексі Кайзер є ресторан (Європейський зал) на 60 місць з чудовою національною та європейською кухнею. На першому поверсі є продовольчий магазин, також є безкоштовна автостоянка.

  На території комплексу розташований затишний Літній майданчик зі старовинною смерековою хатою, водяним млином, маленьким водоспадом та дерев’яними альтанками, повитими виноградною лозою. Всі страви, що тут подаються, приготовані обов’язково так, як їх готували за прадіда – на живому вогні.


Поряд із літнім майданчиком розкинувся новий ресторан Чернівців побудований в національному «буковинському стилі» (Буковинський зал) розрахований на 250 місць.

 

З 2010 року не тільки в Чернівцях, але й відпочиваючи в Івано-Франківській області на Гірськолижному курорті "Буковель", Ви зможете насалоджуватися стравами та приємною атмосферою ресторана "Кайзер", що знаходиться в самому центрі ГК "Буковель".


     Готельно-ресторанний комплекс "Кайзер" чекає на Вас!

 
 

 
  © 2007, компанія “Готельний комплекс Кайзер“
створення сайту
alternati.net Sitemap